Pridať nový príspevok
prísp. na stranu


Saš
11. 12. 2007 20:52

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [2][1] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ad SF001

Tak už len pregoogliť, snáď to niekto predáva na nete…

Lamahe
11. 12. 2007 09:45

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [3][2] RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ad SF001

ohľadom SF001 svitla iskierka nádeje v Antiqarte, ale bol to falošný poplach – ich ponuka na internete nie je vôbec aktuálna (z troch kníh čo som si podľa zoznamu vybral nemali ani jednu) :(

Saš
27. 11. 2007 19:59

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [4][3] RE: RE: RE: RE: RE: Ad SF001

nedisponujem správnymi pákami na dotyčného vydavateľa :)

to nikto :/

Lamahe
27. 11. 2007 16:19

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [5][4] RE: RE: RE: RE: Ad SF001

o to priležitostné požičanie a následné opatrné zaobchádzanie sa rád prihlásim :)

tá reedícia by bola fajn, ba priam ideálne riešenie, len sa obávam, že nedisponujem správnymi pákami na dotyčného vydavateľa :)

Saš
27. 11. 2007 15:52

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [6][5] RE: RE: RE: Ad SF001

veru skúšal, ale nájde samé bibliografické odkazy, tzn. nič reálne ku kúpe… ohľadom knižníc som skeptický –

Veru tak, ja som kukla, a našla som tiež len v knižniciach. Možno by som ti príležitostne mohla požičať jednu z tých mojich relikvií, ale opatrne s nimi, lebo sa už rozpadávajú za letu… Alebo napíš vydavateľovi, nech skúsi reedíciu :)

Lamahe
27. 11. 2007 15:49

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [7][6] RE: RE: Ad SF001

google si neskúšal?

veru skúšal, ale nájde samé bibliografické odkazy, tzn. nič reálne ku kúpe…ohľadom knižníc som skeptický – tak nič, počkám si na náhodnú príležitosť :)

Saš
27. 11. 2007 15:31

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [8][7] RE: Ad SF001

Saš: dá sa táto kniha okrem príležitostného výskytu v nejakom antíku niekde zohnať? celkom rád by som nazrel do „SF kapitoly“ tvorby lady fantasy :)

Neviem, pred pár rokmi som v nejakom kníhkupectve videla ešte dva kusy, s vybletnutou obálkou. Tak som si ich kúpila, lebo doma som mala len jednu :)

google si neskúšal?

Lamahe
27. 11. 2007 13:52

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [8] Ad SF001

Saš: dá sa táto kniha okrem príležitostného výskytu v nejakom antíku niekde zohnať? celkom rád by som nazrel do „SF kapitoly“ tvorby lady fantasy :)

Nové v bibliografii
Biblio
Biblio
Biblio
Biblio
Biblio